bank tour

bank tour

تركيه

تركيه يكي از كشور هاي همسايه كشورمان است كه به واسطه جاذبه هاي گردشگري گونانگون، آثار باستاني باشكوه، شرايط آب و هوايي و موقعيت جغرافيايي خود، توانسته تا نام خود را در صدر جدول مقاصد گردشگري محبوب در ميان گردشگران بگنجاند. به گونه اي كه امروزه مي توان يكي از درآمد هاي اصلي تركيه را بر پايه صنعت گردشگري دانست. اما چه چيزي باعث محبوبيت تركيه در ميان گردشگران دنيا شده؟ اين سوالي كه داراي پاسخ هاي بسيار زيادي مي باشد اما قبل از نام بردن اين دليل ها بايد با تركيه بيشتر آشنا شد.

ادامهـ مطلبـ
| ۹ تير ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۱:۰۵ | dornaaa
،

تور ايتاليا

ايتاليا در قسمت جنوبي اروپا واقع شده است و علاوه بر شبه ‌جزيره ايتاليا، شامل دو جزيره بزرگ درياي مديترانه، بنام هاي سارديني و سيسيلي مي باشد. گردشگران تور ايتاليا جالب است بدانيد اين كشور مركز اصلي فرهنگ و هنر بسياري از كشورهاي اروپايي است . كشور ايتاليا عضو سازمان ملل ‌متحد، گروه 8G و اتحاديه اروپا است. در سال 2007 ميلادي به عنوان عضو غير دائم شوراي امنيت سازمان ملل متحد منصوب شد.اين كشور كه تاريخ كهن و غني دارد نه تنها به خاطر پشتوانه فرهنگي و هنري مردمش، بلكه به دليل وجود موزه‌ها و بناهاي تاريخي فراوان، گردشگران تور ايتاليا بسياري از سراسر جهان تشويق كرده كه ايتاليا را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب كنند.

ادامهـ مطلبـ
| ۶ تير ۱۳۹۷ | ۰۹:۲۶:۰۷ | dornaaa
،

تور امارات

سالانه گردشگران ايراني زيادي براي تفريح و گردش با تور امارات به اين ‏كشور زيبا سفر ميكنند به همين دليل قصد داريم اطلاعاتي در رابطه با اين ‏كشور در اختيار كاربران سايت و همچنين گردشگران تور امارات قرار دهيم. امارات يكي از كشور هاي حاشيه خليج فارس مي باشد كه در سال هاي ‏اخير پيشرفت چشمگيري در صنعت گردشگري كرده است به گونه اي كه ‏امروزه يكي از كشور هاي توريستي جهان به شمار مي رود. اغلب گردشگران ‏تور امارات مايل اند به شهر دبي اين كشور سفر كنند چرا كه در اين شهر ‏امكانات رفاهي، تفريحي و گردشگري زيادي براي توريست ها در نظر گرفته ‏شده است همچنين شهر ابوظبي نيز يكي از ديگر شهر هاي توريستي كشور ‏امارات است. اگر قصد سفر با تور امارات را داريد بايد بدانيد كه مردم اين كشور اغلب به ‏زبان عربي تكلم مي كنند و مسلمان هستند اما گردشگران مشكلي در ‏برقراري ارتباط با مردم امارات نخواهند داشت چرا كه آن ها به زبان ‏انگليسي مسلط هستند. 

ادامهـ مطلبـ
| ۶ تير ۱۳۹۷ | ۰۹:۲۳:۴۵ | dornaaa
،
bank tour
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان